page_banner

izdelkov

10Gb / s SFP + LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex optični oddajnik

Kratek opis:

Izboljšani oddajniki SFP + z majhnim faktorjem z zmogljivostjo 10 Gb / s so zasnovani za uporabo v 10-gigabitnih Ethernet povezavah do 20 km prek enojnega modula. Skladne so s SFF-8431, SFF-8432 in IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, ter 10G Fibre Channel 1200-SM-LL-L Digitalne diagnostične funkcije so na voljo prek dvožičnega zaporednega vmesnika. Optični oddajniki izpolnjujejo zahteve RoHS.


Podrobnosti o izdelku

Opis izdelka

Izboljšani oddajniki SFP + z majhnim faktorjem z zmogljivostjo 10 Gb / s so zasnovani za uporabo v 10-gigabitnih Ethernet povezavah do 20 km prek enojnega modula. Skladne so s SFF-8431, SFF-8432 in IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, ter 10G Fibre Channel 1200-SM-LL-L Digitalne diagnostične funkcije so na voljo prek dvožičnega zaporednega vmesnika. Optični oddajniki izpolnjujejo zahteve RoHS.

Značilnost izdelka

Enosmerni prenos vlaken
SFP paket z več viri z LC posodo
Podatkovne povezave do 10 Gb / s
Vroče priključljiva zmogljivost
Enojno napajanje + 3,3 V
Skladno s specifikacijami za IEEE802.3Z
Skladno z Bellcore TA-NWT-000983
Varnost za oči, zasnovana tako, da ustreza laserskemu razredu 1, skladnemu z IEC60825-1

Uporaba

Gigabitni Ethernet
Fibre Channel
WDM aplikacija

Specifikacije produkta

Parameter Podatki Parameter Podatki
Faktor oblike SFP + Valovna dolžina 1310nm
Največja hitrost prenosa podatkov 10 Gbps Največja razdalja prenosa 20km
Konektor Duplex LC Mediji SMF
Vrsta oddajnika 1310nm DFB Vrsta sprejemnika PINTIA
Diagnostika Podprto DDM Temperaturno območje 0 do 70 ° C /

-40 ° C ~ + 85 ° C

TX Moč vsakega pasu -4 ~ + 2dBm Občutljivost sprejemnika <-14dBm
<-14dBm Poraba energije 3,5 W Razmerje izumrtja

4dB

1

Preskus kakovosti

2

Testiranje kakovosti signala TX / RX

3

Ocenite testiranje

4

Testiranje optičnega spektra

5

Testiranje občutljivosti

6

Preskušanje zanesljivosti in stabilnosti

Preskušanje končne površine

xinfu

Potrdilo o kakovosti

safd (2)

Certifikat CE

safd (3)

Poročilo EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 10Gb / s SFP + LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex optični oddajnik