page_banner

izdelkov

100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO optični oddajnik

Kratek opis:

QSFP28 SR4 s hitrostjo 100 Gb / s je
štirikanalni, vtični vzporedni optični oddajnik in zasnovan za aplikacije 100GBASE-SR4 in 100 Gigabit Ethernet, InfiniBand EDR, FDR, QDR. So skladni s specifikacijami SFF-8665, IEEE 802.3bm 100GBASE-SR4 in Telcordia GR-468-CORE. Optični oddajniki izpolnjujejo zahteve RoHS.


Podrobnosti o izdelku

Opis izdelka

100G QSFP28 vključuje štiri podatkovne pasove v vsako smer s pasovno širino 100Gb / s. Vsak pas lahko obratuje s hitrostjo prenosa 25,78125Gb / s do 70 m z uporabo optičnih vlaken OM3 ali 100-metrsko razdaljo z optičnimi vlakni OM4. Ti moduli so zasnovani za delovanje v večmodnih sistemih vlaken z nominalno valovno dolžino 850nm.

Značilnost izdelka

Hitrost prenosa podatkov do 103,1 Gb / s

Faktor oblike QSFP28 z vročim vtičem

4 kanali 850nm VCSEL matrika in matrika detektorjev fotografij PIN

Notranja CDR vezja na sprejemnem in oddajnem kanalu

Vgrajene digitalne diagnostične funkcije

Enojno napajanje + 3,3V

Nizka poraba energije <2,5 W

Uporaba

100GBASE-SR4 100G Ethernet prek duplex MMF

Infiniband EDR, FDR, QDR

Druge optične povezave

Specifikacije produkta

Parameter

Podatki

Parameter

Podatki

Faktor oblike

QSFP28

Valovna dolžina

850nm

Največja hitrost prenosa podatkov

103,1 Gbps

Največja razdalja prenosa

70m @ OM3 / 100m @ OM4

Konektor

MTP / MPO-12

Mediji

SDT

Vrsta oddajnika

VCSEL 850nm

Vrsta sprejemnika

PIN

Diagnostika

Podprto DDM

Temperaturno območje

Od 0 do 70 ° C (32 do 158 ° F)

TX Moč vsakega pasu

-8,4 ~ 2,4dBm

Občutljivost sprejemnika

<-10.3dBm

<-10,3dBm

Poraba energije

3,5 W

Razmerje izumrtja

3dB

1

Preskus kakovosti

2

Testiranje kakovosti signala TX / RX

3

Ocenite testiranje

4

Testiranje optičnega spektra

5

Testiranje občutljivosti

6

Preskušanje zanesljivosti in stabilnosti

Preskušanje končne površine

xinfu

Potrdilo o kakovosti

safd (2)

Certifikat CE

safd (3)

Poročilo EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 100GBASE-LR4 in 112GBASE-OTU4 QSFP28 Dvojna hitrost 1310nm 100m DDM DML & PIN LC optični oddajnik